ENG
A A A
 maj 2021 
aktualności - archiwum | 9
Alina Szapocznikow, Małża La Lumachelle, 1960, cement, metal, ceramika, kamień, z kolekcji Muzeum Sztuki w Łodzi

W niedzielę wykład performatywny „Osuwisko” Agaty Siniarskiej na zakończenie wystawy „Prototypy 04. Osuwisko” w Muzeum Sztuki w Łodzi

8 kwietnia 2021

W niedzielę 11 kwietnia o godz. 17.00 na Facebooku Muzeum Sztuki w Łodzi odbędzie się wykład performatywny Agaty Siniarskiej, kończący trwającą od lutego wystawę choreografki pt. Prototypy 04. Osuwisko. Wykład odbędzie się zamiast planowanego w tym samym terminie performansu Siniarskiej Osuwisko. Performans został zakupiony przez Muzeum i trafi do jego stałej kolekcji.

 Meg Stuart/ Damaged Goods „CASCADE”. Fot. Martin Argyroglo

Wiedeń: Międzynarodowy Festiwal Tańca ImPulsTanz 2021 – parada premier i najważniejszych dzieł światowej choreografii

8 kwietnia 2021

Międzynarodowy Festiwal Tańca ImPulsTanz po raz kolejny zgromadzi artystów tańca i sztuki performance z całego świata. Od 15 lipca do 15 sierpnia 2021 – na licznych wiedeńskich scenach, w miejskich muzeach i przestronnych studiach Arsenału widzowie ImPulsTanz będą mogli zobaczyć najważniejsze dzieła z historii tańca, olśniewające wznowienia choreograficznych klasyków i światowe premiery. Swoje spektakle pokazą m.in. Meg Stuart, Alain Platel, Maguy Marin i Ann Huber. Częśc z prezentowanych prac będzie wznowieniami uznanych spektakli. ImPulsTanz oferuje także ponad 180 warsztatów i projektów badawczych odbywających się w wiedeńskim Arsenale i dedykowanych zarówno osobom początkującym, jak i profesjonalistom/profesjonalistkom tańca. 

 

Rejestracja na warsztaty i projekty badawcze rozpoczyna się 15 kwietnia 2021. Przedsprzedaż biletów na wybrane spektakle rozpoczyna się 18 maja 2021, bilety na wszystkie pozostałe spektakle dostępne są od 15 czerwca 2021.

 

Fot. Javier Pérez Montes, Creative Commons

Prośba o wypełnienie ankiety na temat „dance marketingu”

8 kwietnia 2021

Natalia Gorzelańczyk, producentka Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk, absolwentka poznańskiej teatrologii, obecnie studentka zarządzania ze specjalnością marketing w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu pisze pracę magisterską na temat dance marketingu. Częścią pracy są badania na temat zjawiska, które autorka prowadzi poprzez ankietę. Autorka zwraca się z prośbą do Czytelniczek oraz Czytelników taniecPOLSKA.pl o jej wypełnienie. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie nie powinno zając więcej niż 15 minut. Wyniki badań będą wykorzystane i opisane w pracy magisterskiej Dance marketing – istota i perspektywy rozwoju, której promotorką jest profesor Dominika Narożna.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia