ENG
A A A
 maj 2021 
Fot. z archiwum Anny Godowskiej.

Zakończył się cykl laboratoryjnych zajęć Anny Godowskiej – film podsumowujący

2 marca 2018

Medium-Ciało to cykl autorskich zajęć laboratoryjnych z tańca współczesnego, poświęcony praktycznemu zastosowaniu rozwijanej przez Annę Godowską od ponad 10 lat metody pracy z ciałem inspirowanej psychologią zorientowaną na proces Arnolda Mindella oraz psychologią analityczną Carla Gustava Junga. Istotą tej metody jest potraktowanie pracy z ciałem jako procesu twórczego, w którym uwzględnić można bardzo szeroki wachlarz doświadczeń od stanów i przeżyć wewnętrznych, takich jak sny, wspomnienia, fantazje, przez relacje z otoczeniem, po doświadczenia z życia codziennego. Głównym przedmiotem zajęć jest ciało jako medium wielowymiarowego ludzkiego doświadczenia, często nie dającego się wyrazić w inny sposób, jak właśnie poprzez taniec. Warsztaty – bardzo intensywne, pogłębione i laboratoryjne w swoich charakterze, adresowane były do tancerzy o różnym stopniu umiejętności oraz choreografów.

 

Krótki film podsumowujący zajęcia można zobaczyć tutaj:

https://youtu.be/a4msZcMXGgE

 

Laboratorium  zrealizowano w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (czerwone) (miniaturka)

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia