ENG
A A A
 lipiec 2020 
Warszawa: „Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic” – zaproszenie do współtworzenia konferencji

Warszawa: „Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic” – zaproszenie do współtworzenia konferencji

12 marca 2019

British Council Polska wraz z Instytutem Muzyki i Tańca, Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego zapraszają do współtworzenia konferencji Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic, która odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia, w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wybrane osoby z niepełnosprawnością i pracujące w obszarze sztuki, pracujące artystycznie lub społecznie z osobami z niepełnosprawnością, bądź pragnące podzielić się swoim doświadczeniem w tym zakresie, będą miały możliwość zaprezentowania się podczas konferencji.   

 

Szczegóły publikujemy w treści zaproszenia:

 

Współtwórzcie z nami konferencję Sztuka i Niepełnosprawność: Przekraczanie granic. Oddajemy w Wasze ręce czas i przestrzeń. 6-8 osób będzie miało możliwość przygotować prezentacje trwające 6 minut 40 sekund i liczące 20 slajdów. 

Jesteś osobą z niepełnosprawnością i pracujesz w obszarze kultury i sztuki? A może pracujesz artystycznie lub społecznie z osobami z niepełnosprawnością? Być może w Twojej instytucji dzieje się coś ważnego na polu inkluzywności, czym chcesz się pochwalić? Przygotuj prezentacje i podziel się swoim doświadczeniem!

Aby zgłosić swój udział, należy do godziny 13.00 dnia 22 marca 2019 roku wypełnić poniższą ankietę. Po tym terminie organizatorzy skontaktują się z każdym zgłaszającym.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 22 501 70 20, e-mail: justyna.czarnota@instytut-teatralny.pl

Link do ankiety: tutaj 

 

Pełen program konferencji: tutaj

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia