ENG
A A A
 maj 2021 
Wrocławski Teatr Pantomimy w Armenii

Wrocławski Teatr Pantomimy w Armenii

12 sierpnia 2019

W sierpniu Wrocławski Teatr Pantomimy wystąpi z przedstawieniem Poławiacze papieru podczas Leonid Yengibaryan International Mime Festival w Armenii.

 

13 sierpnia na scenie festiwalowej w Tsaghkadzor wrocławska pantomima pokaże przedstawienie w reżyserii Zbigniewa Szymczyka, które powstało z inspiracji „Zamkiem” Franza Kafki. Głównym bohaterem przedstawienia jest tajemniczy K. – typowy everyman, bohater zniewolony i zagubiony, który staje przed upersonifikowaną alegorią władzy i systemu urzędniczego sterującymi jego działaniami. Przechodzący przez tryby machiny urzędniczej K., z każdym dniem pogrąża się w coraz bardziej absurdalnej rzeczywistości, a walka z systemem zdaje się nie mieć końca.

 

Leonid Yengibaryan International Mime Festival odbywa się od 2012 roku. Jego celem jest jest upowszechnienie najlepszych praktyk światowej pantomimy, współpraca ze światowymi organizacjami teatralnymi, kulturalnymi i podróżniczymi oraz międzynarodowa promocja sztuki pantomimy.

 

 

Udział w festiwalu dofinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia