ENG
A A A
 lipiec 2020 
Polska Sieć Tańca

Instytut Muzyki i Tańca: Otwarty konkurs do puli wieczorów w ramach Polskiej Sieci Tańca 2020

25 września 2019

Instytut Muzyki i Tańca w ramach Polskiej Sieci Tańca 2020 ogłasza pierwszy konkurs w formule open call na profesjonalne spektakle taneczne zrealizowane przez zawodowych Artystów tańca. Dwa wybrane przez Komisję Konkursową IMIT wieczory taneczne pojadą w 2020 roku w trasę, w ramach Sieci, po Polsce. Wybrani z konkursu wnioskodawcy otrzymają od Organizatora i Partnerów Sieci wynagrodzenie honoraryjne, nocleg, dofinansowanie dla Menagera Zespołu, roczną promocję nominowanych Artystów, wsparcie organizacyjne i administracyjne oraz gwarantowaną liczbę zamówień.

 

Wyznaczona przez Organizatora Komisja Konkursowa, złożona z przedstawicieli Instytutu Muzyki i Tańca, i Rady Sieci oraz niezależnego eksperta zewnętrznego, spośród poprawnych formalnie i nadesłanych w terminie wniosków, zarekomenduje dwa taneczne wieczory, które wejdą do repertuaru Sieci w 2020 roku.

 

Termin nadsyłania wniosków upływa w dniu 27 października br. o godz. 23:59. Formularz zgłoszeniowy w dwóch częściach wraz obowiązkowymi załącznikami (patrz: Regulamin – Wniosek), należy przesłać łącznie:

a) wypełniając część A i B online oraz

b) tradycyjną pocztą, wydrukowany i podpisany, na adres: Instytut Muzyki i Tańca, ul. Aleksandra Fredry 8, 00-097 Warszawa z dopiskiem „Open call Polska Sieć Tańca 2020” (decyduje data stempla pocztowego).

 

Wynik open call zostanie ogłoszony do 29 listopada br.

 

Regulamin konkursu i linki do obu części formularza dostępne są na stronach Organizatora i Sieci: imit.org.pl, pst.info.pl/open-call-2020 oraz poniżej:

 

Regulamin [link]

 

Formularz zgłoszeniowy online:

część A – Aplikacja: https://forms.gle/33Ur9kYzkG64tXBt9

część B – Budżet: https://forms.gle/P7B2pxgMUzqFq48G7

 

Kontakt ws. konkursu: koordynator@pst.info.pl

 

Polska Sieć Tańca to pierwsza sformalizowana sieć współpracy między instytucjami i organizacjami wspierającymi rozwój tańca współczesnego w Polsce. Każdego sezonu Partnerzy Sieci wybierają do wspólnego repertuaru najciekawsze produkcje polskich niezależnych artystów i instytucjonalnych zespołów tanecznych. Spektakle nominowane na dany rok, w ramach Sieci, wyruszają w trasę, podczas której odwiedzają ośrodki partnerskie. Aktualnie Sieć tworzy 12 Partnerów w 11 miastach, prezentujących 9 wieczorów tanecznych z udziałem ponad 70 artystów. Do końca 2019 roku odbędzie się ponad 50 pokazów w całej Polsce. W 2020 roku planowane jest rozszerzenie Sieci do 15 Partnerów, 11 wieczorów (w tym dwóch wybranych w formule open call) i ponad 70 prezentacji w kraju. Organizatorem Sieci jest Instytutu Muzyki i Tańca. Więcej: pst.info.pl

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia