ENG
A A A
 maj 2021 
IMiT: Kongres Tańca 2020 – przedłużony termin ankiety

IMiT: Kongres Tańca 2020 – przedłużony termin ankiety

2 grudnia 2019

Do 7 stycznia 2020 roku można wypełniać ankietę badającą aktualne problemy środowiska tanecznego w Polsce, którą przygotował Instytut Muzyki i Tańca.

 

Po 10 latach od organizacji I Kongresu Tańca Instytut pragnie określić, co zmieniło się w polskim tańcu przez ostatnią dekadę, z jakimi problemami obecnie mierzą się twórcy, artyści, odbiorcy, badacze i wszystkie osoby działające na rzecz sztuki tańca. 

 

Zachęcamy do wypełnienia ankiety, która jest pierwszym etapem działań zmierzających do organizacji II Kongresu Tańca 2020. Pozwoli ona określić, jakie zagadnienia – również zdaniem Naszych Czytelników – powinny stać się przedmiotem publicznej debaty w czasie II Kongresu Tańca, który odbędzie się pod koniec września 2020 roku w Warszawie. Państwa zaangażowanie i udział w ankiecie są niezwykle ważne i cenne.

  

Link do ankiety (aktywny do 7 stycznia 2020 roku): tutaj 

 

Ogłoszenie o ankiecie przygotowane przez Instytut Muzyki i Tańca także: tutaj

 

W przypadku pytań dotyczących ankiety zachęcamy do kontaktu:

Magdalena Juźwik: magdalena.juzwik@imit.org.pl

 

 

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia