ENG
A A A
 sierpień 2020 
IMiT: Kongres Tańca 2020 – ankieta

IMiT: Kongres Tańca 2020 – ankieta

7 stycznia 2020

Wszystkich, którzy jeszcze nie wypełnili ankiety przygotowanej przez Instytut Muzyki i Tańca, a chcieliby to zrobić, informujemy, że nadal istnieje taka możliwość w wersji mailowej. 

 

Przypomnijmy, że ankieta stanowi pierwszy krok w przygotowaniach do organizacji II Kongresu Tańca, który odbędzie się pod koniec września 2020 roku w Warszawie. Instytut Muzyki i Tańca po 10 latach od organizacji I Kongresu Tańca pragnie zdiagnozować aktualne problemy środowiska tanecznego i określić, co zmieniło się w polskim tańcu przez ostatnią dekadę. Jej celem jest zbadanie, z jakimi problemami mierzą się twórcy, artyści, odbiorcy, badacze i wszystkie osoby działające na rzecz sztuki tańca. Te właśnie kwestie staną się przedmiotem publicznej debaty podczas Kongresu. 

 

Poniżej zamieszczamy plik do pobrania, który po uzupełnieniu prosimy przesyłać na adres: magdalena.juzwik@imit.org.pl

  

Ankieta do pobrania: tutaj

 

Państwa zaangażowanie i udział w ankiecie są niezwykle ważne i cenne. 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Magdalena Juźwik: magdalena.juzwik@imit.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia