ENG
A A A
 wrzesień 2020 
tańczMy

IMiT: Otwieramy nabór do akcji tańczMY

12 lutego 2020

Instytut Muzyki i Tańca zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji tańczMY, po raz drugi organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Chcielibyśmy zjednoczyć środowisko taneczne wokół idei wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia. W tym roku akcja odbędzie się w terminie od 23 kwietnia do 3 maja. W ramach współpracy Instytut oferuje wsparcie promocyjne i medialne zgłoszonych wydarzeń oraz drobne gadżety z logo tańczMY.

 

Zachęcamy wszystkie podmioty: instytucje, organizacje pozarządowe, nieformalne grupy artystyczne czy osoby fizyczne do zgłaszania się, a następnie oznaczania wydarzeń logo akcji tańczMY

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 marca lub 15 kwietnia. 

 

Więcej szczegółów organizacyjnych znajdą Państwo w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej Instytutu Muzyki i Tańca www.imit.org.pl.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia