ENG
A A A
 lipiec 2020 
Judson Memorial Church

Wyniki konkursu na wizytę studyjną 2020 (Movement Research, Nowy Jork)

24 marca 2020

 „Movement Research at Judson Church”*, we współpracy z GPS/Global Practice Sharing Program, Art Stations Foundation oraz Instytutem Muzyki i Tańca, ogłasza wyniki naboru wniosków na dwutygodniową wizytę studyjną w Movement Research w Nowym Jorku (od 28 listopada do 13 grudnia 2020).

 

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze wpłynęło 15 aplikacji.

 

Komisja opiniująca w składzie:

 

Marýa Wethers – Movement Research (przewodnicząca)

Joanna Leśnierowska – Art Stations Fundation

Julia Hoczyk – Instytut Muzyki i Tańca

 

 zarekomendowała wszystkie wnioski do oceny merytorycznej. Rekomendowane wnioski podlegały opiniowaniu, biorąc pod uwagę kryteria zamieszczone w regulaminie projektu na stronie Instytutu Muzyki i Tańca.

 

Na ich podstawie komisja zdecydowała o przyznaniu wizyty studyjnej:

 

1. Karolinie Kraczkowskiej
2. Zofii Tomczyk

 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim aplikującym za zgłoszenia do projektu.

 

***

UWAGA! Ze względu na pandemię koronawirusa Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość przełożenia wizyty studyjnej wyłonionych w konkursie osób na 2021 rok (termin wizyty także podczas Movement Research Festival Fall). Decyzja zostanie podjęta na początku września 2020 i warunkowana będzie rozwojem pandemii. W przypadku odwołania wizyty studyjnej w 2020 roku i jej przesunięcia na kolejny rok, nabór w 2021 nie zostanie uruchomiony.

 

***

Wizyta studyjna polega na dwutygodniowym pobycie w Nowym Jorku. W tym czasie artyści będą mieli możliwość prezentacji fragmentów swojej pracy/praktyki w legendarnym Judson Church oraz obejrzenia spektakli w ramach „Movement Research Festival Fall 2020” i uczestnictwa w wydarzeniach towarzyszących, takich jak warsztaty.

 

*UWAGA: „Movement Research at the Judson Church” funkcjonuje tu JEDYNIE jako nazwa cyklu prezentacji spektakli.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia