ENG
A A A
 sierpień 2020 

„O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić” – premiera rozmowy Bartka Woszczyńskiego z Patrykiem Dariuszem Gackim

20 maja 2020

Już dziś o godz. 20.00 na kanale YouTube B’cause Dance Company (https://www.youtube.com/channel/UCwbepcfXEfPfEG_3-P5ITK) premiera kolejnego odcinka  z serii rozmów O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić, które prowadzi Bartek Woszczyński. Gościem czwartego spotkania, poświęconego dramaturgii w spektaklach tanecznych,  będzie Patryk Dariusz Gacki, tancerz i choreograf, współzałożyciel, wraz z Wioletą Fiuk, trójmiejskiego zespołu DzikiStyl Company. Projekt realizowany jest ze wsparciem medialnym naszego portalu.

 

O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić to seria rozmów o tańcu z artystami oraz ludźmi kultury, prowadzonych przez Bartka Woszczyńskiego. Cykl tych wirtualnych spotkań jest inicjatywą zespołu artysty, B’cause Dance Company, a poruszane są w nim tematy dotyczące funkcji tańca w społeczeństwie, inspiracji, roli światła i muzyki w tworzeniu spektakli tanecznych, sztuki interpretacji tańca i wiele innych. Celem przedsięwzięcia jest edukacja taneczna i artystyczna odbiorców kultury, a także proponowanie nowych perspektyw patrzenia na taniec doświadczonym twórcom. 

 

Dotychczasowymi gośćmi spotkań byli już dr hab. Tomasz Nowak, Karolina Kroczak i Artur Wytrykus:

  

Odcinek 1 - dr hab. Tomasz Nowak – Rozmowy o istocie tańca i jego obecnej roli w społeczeństwiehttps://youtu.be/TDawppsEczQ

 

Odcinek  2 - Karolina Kroczak – Rozmowy o improwizacji i jej roli w tańcu współczesnymhttps://youtu.be/PnNVeSnbBRc

 

Odcinek 3 – Artur Wytrykus – Rozmowy o o świetle, reżyserii światła i jego roli w spektaklach tanecznych: https://www.youtube.com/watch?v=DY0Hwyn4QOs

 

 

 

Więcej informacji:

www.bcausedancecompany.com

www.facebook.com/bcausedancecompany

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia