ENG
A A A
 sierpień 2020 
Premiera filmu „Manhattan Interactive Movie” Danieli Komędery-Miśkiewicz i Dominiki Wiak – obowiązuje rejestracja

Premiera filmu „Manhattan Interactive Movie” Danieli Komędery-Miśkiewicz i Dominiki Wiak – obowiązuje rejestracja

28 lipca 2020

W piątk 31 lipca 2020 odbędzie się premiera filmu Manhattan Interactive Movie”Danieli Komędery-Miśkiewicz i Dominiki Wiak. Jak piszą autorki: 

 

Jeśli widzisz wielką jasność, to istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że to Słońce wybuchło, ale wtedy nie masz się już czym przejmować – masz kilka minut, zanim świat pogrąży się w ciemnościach i nastąpi wieczna zima. Tyle czasu światło ze Słońca leci do Ziemi. Jeśli po tych kilku minutach słońce dalej świeci, to prawdopodobnie masz do czynienia z wybuchem bomby atomowej.

 

Projekt jest j kontynuacją i rozwinięciem pracy nad spektaklem Manhattan, w którym artystki podjęły tematykę apokalipsy i autodestrukcji. Jego realizacja stanowi część programu artystycznego Międzynarodowego Sympozjum Laboratory of Dance/Dance as a Vantage Point 2020, którego organizatorami są Uniwersytet Łódzki oraz Instytut Muzyki i Tańca. 

 

Premiera filmu nastąpi w serwisie YouTube 31 lipca 2020 o godz. 20.00. Trzy dni później – 3 sierpnia 2020 o godzinie 18.00 odbędzie się internetowa rozmowa z twórczyniami projektu. Aby otrzymać link do filmu oraz spotkania z autorkami należy skorzystać z rejestracji poprzez serwis Eventbrite: https://www.eventbrite.com/e/lab-of-dance-2020-manhattan-interactive-movie-tickets-114399160970 

 

Po premierze  filmu link zostanie upubliczniony.

 

Manhattan Interactive Movie

Scenariusz i koncept: Daniela Komędera-Miśkiewicz, Dominika Wiak

Zdjęcia, montaż oraz konsultacja artystyczna: Paweł Szymkowiak

Muzyka: Aleksander Wnuk, Michał Lazar

Występują Daniela Komędera-Miśkiewicz oraz Dominika Wiak

 

 

 

Międzynarodowe Sympozjum „Laboratory of Dance/Dance as a V (oryginał)

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia