ENG
A A A
 sierpień 2020 
Kino Tańca Online vol. 3

Od czwartku do niedzieli Kino Tańca Online vol. 3: Bright Side of Life

28 lipca 2020

Mazowiecki Instytut Kultury, Fundacja Artystyczna PERFORM i kuratorka Regina Lissowska-Postaremczak 30 lipca zapraszają na kolejną odsłonę Kina Tańca Online. Pełnia lata to czas, który nastraja do spojrzenia na jasną stronę życia. Dlatego w wakacyjnym programie Kina Tańca Online przyjrzymy się jej wielu odcieniom – przedstawionym przewrotnie i z humorem, refleksyjnie, czy z nutą melancholii – w wyjątkowej selekcji dziewięciu krótkometrażowych filmów tańca, wyróżnianych i nagradzanych na międzynarodowych festiwalach filmowych.

 

Program będzie można obejrzeć bezpłatnie, bez konieczności posiadania biletu i logowania. Do obejrzenia filmów wystarczy dostęp do Internetu i link.

 

Link do albumu Kino Tańca Online vol.3 z filmami i krótkim wideo-wprowadzeniem zostanie opublikowany w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/221513779027287 w czwartek, 30 lipca o godz. 19.00 i będzie dostępny do niedzieli 2 sierpnia.

 

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury; Fundacja Artystyczna PERFORM
Projekt: Centralna Scena Tańca
Kurator: Regina Lissowska-Postaremczak

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia