ENG
A A A
 sierpień 2020 
Fot. Patrycja Nosiadek

Teatr Tańca Zawirowania: W piątek premiera „Uzdrowiska pod gołym niebem”

29 lipca 2020

Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na spektakl Uzdrowisko pod gołym niebem w choreografii Elwiry Piorun, który zagrany zostanie w otwartej przestrzeni, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i bezpieczeństwa 31 lipca i 1 sierpnia o godz. 20.00 na patio przy ul. Belwederskiej 20/22 w Warszawie. Ilość miejsc bardzo ograniczona.

 

Uzdrowisko „Pod gołym niebem” zaprasza na zestaw zajęć prowadzących do odnowy biologicznej i duchowej. To regeneracja organizmu, relaks i zabawa w jednym. W tym miejscu harmonijnie połączą się energie czterech żywiołów, z których zbudowany jest wszechświat: Ognia, Powietrza, Wody i Ziemi. Rytuały taneczne spowodują poprawę ogólnej kondycji i samopoczucia, tak potrzebną w czasach pandemii. W godzinę będzie można odreagować codzienne stresy, odzyskać wewnętrzną równowagę, uspokoić emocje i pobudzić zmysły. Zniwelowane zostaną napięcia nerwowe, bezsenność i ogólna drażliwość.  

 

Dramaturgia: Aleksandra Kostrzewa

Tancerze: Ewa Noras, Aleksandra Krajewska, Agata Pankowska, Amanda Nabiałczyk, Stanisław Bulder, Beniamin Citkowski

Muzyka: Gniewomir Tomczyk

 

Sprzedaż biletów: 

 

31 lipca: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/uzdrowisko-pod-golym-niebem,13693?eventId=185785

1 sierpnia: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/teatr-tanca-zawirowania,28/uzdrowisko-pod-golym-niebem,13693?eventId=185786

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia