ENG
A A A
 listopad 2020 
Autor: Przemek Sokołowski

Spektakle taneczne na Art Weekend w Białymstoku

5 października 2020

Art Weekend 2020 – interdyscyplinarny białostocki festiwal sztuki – odbędzie się w dniach 9-11 października. Będzie to niewielki przegląd aktualnych spektakli teatralnych i tanecznych młodych, poszukujących twórców. Otworzy go Trucizna – najnowsza produkcja Polskiego Teatru Tańca, w choreografii Marty Ziółek. W sobotę dwukrotnie pokazany zostanie Thriller z Nowego Teatru w Warszawie w choreografii i reżyserii Anny Smolar i Pawła Sakowicza. W niedzielę – Absolutely Fabulous Dancers HOTELOKO movement makers.    

 

9 października, godz. 18.00

 

Polski Teatr Tańca Trucizna

 

10 października, godz. 15.30 i 20.00

 

Nowy Teatr Thriller

 

11 października, godz. 13.00

 

HOTELOKO movement makers Absolutely Fabulous Dancers

 

Oprócz wyżej wymienionych spektakli w programie znalazły się: spektakl Jezus Jędrzeja Piaskowskiego (Nowy Teatr), Po prostu Weroniki Szczawińskiej (Instytut Sztuk Performatywnych), Rewolucja, której nie było w reżyserii Justyny Sobczyk (Teatr 21) oraz koncert Meek, Oh Why?, promujący najnowszy album artysty – Zachód.

 

Wydarzenia odbędą się w kinie Forum i klubie Fama, Białostockim Teatrze Lalek, Uniwersyteckim Centrum Kultury i Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych.

 

Bilety do kupienia w kasach Kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na bilety.bok.bialystok.pl. Będą również dostępne w miejscach wydarzeń na pół godziny przed rozpoczęciem.

 

Więcej informacji: https://bok.bialystok.pl/wydarzenia/wydarzenie/art-weekend-2020/

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia