ENG
A A A
 listopad 2020 
IMiT: Od dziś bezpłatne poradnictwo psychologiczne dla artystów muzyków i tancerzy – wspieraMY

IMiT: Od dziś bezpłatne poradnictwo psychologiczne dla artystów muzyków i tancerzy – wspieraMY

7 października 2020

Pracownia Edukacji i Psychologii Muzyki Instytutu Muzyki i Tańca wznawia poradnictwo psychologiczne online dla artystów. Konsultacji będą udzielać psycholożki z wykształceniem muzycznym lub tanecznym i doświadczeniem w działalności artystycznej, które znają specyfikę zawodów artystycznych, a także są dobrze zorientowane w problemach muzyków i tancerzy. 

 

Poradnictwo to kontynuacja bezpłatnego pakietu dla artystów muzyków i tancerzy, który Instytut Muzyki i Tańca uruchomił 21 kwietnia 2020 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom środowiska w czasie pandemii. W jego ramach od kwietnia do czerwca 2020 roku artyści skorzystali z ponad 70 bezpłatnych konsultacji psychologicznych online. 

 

Dr Małgorzata Chmurzyńska, psycholożka udzielająca wsparcia w obu edycjach: W ramach poradnictwa wspieraMY artyści mogą porozmawiać ze mną i innymi ekspertkami o problemach związanych zarówno z życiem artystyczno-zawodowym, jak i prywatnym, o radzeniu sobie z emocjami, ze stresem, z tremą koncertową, z ekspozycją społeczną, z byciem ocenianym, a także o niełatwym nieraz funkcjonowaniu w środowisku artystycznym. Oferujemy także wiedzę dotyczącą m.in. kształtowania motywacji do ćwiczeń, technik radzenia sobie w kryzysie czy pomoc w analizie własnych zdolności.

 

Aby skorzystać ze wsparcia, wystarczy zarezerwować termin na stronie https://imit.org.pl/wspieramy – tam też znajduje się regulamin programu i więcej szczegółowych informacji.

 

Osoba do kontaktu:

Joanna Rowicka, koordynatorka Pracowni Edukacji i Psychologii Muzyki Instytutu Muzyki i Tańca: edukacja@imit.org.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia