ENG
A A A
 kwiecień 2021 
Międzynarodowy (Ty)dzień Teatru we Wrocławskim Teatrze Pantomimy

Międzynarodowy (Ty)dzień Teatru we Wrocławskim Teatrze Pantomimy

26 marca 2021

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Teatru, 27 marca, Wrocławski Teatr Pantomimy planuje tygodniowe obchody w przestrzeni online.

 

W trudnej, pandemicznej rzeczywistości, zespół aktorski WTP, pozbawiony możliwości grania spektakli oraz z tęsknoty za widzami, pragnie podzielić się swoją twórczą energią poprzez rejestrację działań performatywnych. Aktorzy nagrywać będą tematyczne mini etiudy teatralne, a także wrócą do serii filmów z cyklu Do zobaczenia w teatrze!, w których w nieszablonowy sposób zaproszą widzów na spektakle Los Mimos, Wyspa oraz Królowa. Baśń podwórkowa

 

Wydarzenia będą dostępne w mediach społecznościowych teatru. 

 

Przez cały tydzień obowiązywała będzie również promocja na publikację Teatr swój widzę kuliście. 60 lat Wrocławskiego Teatru Pantomimy, red. Agnieszka Charkot, Justyna Bajda, Mariusz Gubler, wyd. Wrocławski Teatr Pantomimy, Wrocław 2016.  

 

27 marca 

Facebook i Instagram WTP

Performatywne życzenia teatralne 

 

28 marca 

Wykład pandemiczny prof. Mirosława Kocura

 

29 marca

Do zobaczenia w teatrze!, odc. Los Mimos

 

30 marca 

Do zobaczenia w teatrze!, odc. Wyspa

 

31 marca 

Do zobaczenia w teatrze!, odc. Królowa. Baśń podwórkowa

 

1 kwietnia 

Działanie performatywne Rok w izolacji

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia