ENG
A A A
 kwiecień 2021 
IMiT: Wyniki pierwszego naboru do VI edycji Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia

IMiT: Wyniki pierwszego naboru do VI edycji Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia

31 marca 2021

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza wyniki naboru wniosków do VI edycji Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia.

 

24 marca 2021 odbyło się zdalne posiedzenie komisji opiniującej wnioski złożone w pierwszym naborze do programu. W skład komisji weszli:

Grzegorz Chełmecki – ekspert niezależny

Janusz Orlik – ekspert niezależny

Joanna Sibilska – ekspertka niezależna

 

Wyniki znajdą Państwo w protokole [do pobrania].

 

Do 15 września 2021 można składać wnioski do drugiego naboru tegorocznej edycji programu.

 

Więcej o programie

 

Celem programu jest wsparcie profesjonalnych tancerzy tańca artystycznego w procesie zdobywania kwalifikacji zawodowych i doświadczenia, niezbędnych do rozpoczęcia drugiej ścieżki kariery zawodowej, po zakończeniu kariery scenicznej. W ramach programu przyznawane są stypendia na realizację przez tancerzy profesjonalnych indywidualnych projektów przekwalifikowania zawodowego, przygotowanych we współpracy z doradcą zawodowym (pokrycie kosztów studiów/kursów/warsztatów/staży i praktyk; dojazdu i noclegu; kosztów ubezpieczenia zdrowotnego oraz utrzymania).

 

Wysokość stypendium wynosi maksymalnie 40 000 zł na realizację całego indywidualnego projektu z zakresu przekwalifikowania zawodowego, rozłożonego:

• maksymalnie na okres od 1 kwietnia 2021 do 30 września 2024, minimalnie przez 3 kolejne miesiące (w 1. naborze wniosków)

• maksymalnie na okres od 1 października 2021 do 31 marca 2025, minimalnie przez 3 kolejne miesiące (w 2. naborze wniosków)

W wypadku projektów z zakresu przekwalifikowania zawodowego realizowanych w trybie wieloletnim dofinansowanie na 2., 3., 4. i 5. rok przyznawane jest w formie promesy.

 

W VI edycji programu planowane są dwa nabory wniosków:

  • I nabór: do 15 marca 2021;
  • II nabór: do 15 września 2021.

 

Kontakt:

Monika Kaszewska (reorientacja@imit.org.pl, 22 657 20 05)

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia