ENG
A A A
 czerwiec 2021 
Dziś wirtualna inauguracja siedziby Polskiego Teatru Tańca

Dziś wirtualna inauguracja siedziby Polskiego Teatru Tańca

29 kwietnia 2021

Polski Teatr Tańca zainauguruje dziś – wirtualnie – swoją długo wyczekiwaną siedzibę przy ul. Taczaka 8 w Poznaniu. Atrakcje tego multimedialnego wieczoru to między innymi wspólne zdjęcie, wystąpienia gości: Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Jacka Jaśkowiaka, Prezydenta Miasta Poznania oraz Aleksandry Dziurosz, Zastępcy dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca oraz wirtualny spacer po siedzibie Polskiego Teatru Tańca.

 

Kolejne punkty programu to Narodowe Tańczenie, czyli polonez w wersji online w ramach akcji tańczMY Instytutu Muzyki i Tańca, mapping, tort (wirtualnie oraz w opcji „na wynos”) i projekcja filmu Polskiego Teatru Tańca pt. Ta Mara w reżyserii Iwony Pasińskiej. 

 

Streaming na Facebooku i YouTube Polskiego Teatru Tańca rozpocznie się ok. godz. 19.00.

 

Bezpośredni link do transmisji: https://youtu.be/uTdSJkji2gw

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia