ENG
A A A
 lipiec 2021 
"Młodzi kreatorzy wrażeń", konkurs rezydencyjny Krakowskiego Teatru Tańca

Kraków/KTT: Wyniki konkursu rezydencyjnego

15 lipca 2021

Znane są już wyniki konkursu rezydencyjnego Krakowskiego Teatru Tańca Rollercoaster. Młodzi kreatorzy wrażeń. Nadesłano 27 zgłoszeń, wszystkie spełniały wymogi formalne. Do realizacji wybrano dwa projekty, wyróżniające się klarowną i czystą koncepcją oraz oryginalną przestrzenią inspiracji i poszukiwań.

 

W roku 2021 swoje projekty zrealizują Aleksandra Bożek-Muszyńska (trio pod roboczym tytułem Goździk w pustej muszli, czyli nigredo erosa) oraz Jakub Mędrzycki (spektakl solowy One Hundred falls), wraz z zaproszonymi do współpracy artystami.

 

Premiery spektakli odbędą się 13 i 14 listopada 2021 w krakowskiej CRICOTECE, w ramach programu prezentacji tańca Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń. Rezydenci otrzymają przestrzeń do prób, wsparcie promocyjne oraz wsparcie finansowe w produkcji spektaklu.

Organizatorzy dziękują za wszystkie zgłoszenia. Zapraszają też do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu rezydencyjnego.

 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia