ENG
A A A
 kwiecień 2021 

Czytelnia IMiT

Czytelnia  biblioteki IMiT czynna jest w poniedziałki w godzinach: 10.00-13.30 i 14.00-17.00. Istnieje także możliwość umówienia się drogą mailową (imit@imit.org.pl) na korzystanie ze zbiorów w innym terminie.

Szczegółowy wykaz dostępnych publikacji i zbiorów znajduje się TUTAJ.

Zbiory Biblioteki i Pracowni Dokumentacji Tańca udostępniane są wyłącznie w siedzibie IMiT. Biblioteka IMIT gromadzi oraz udostępnia publikacje, materiały wideo i inne materiały dotyczące tańca oraz - w podstawowym stopniu - muzyki. Pracownia Dokumentacji Tańca IMIT archiwizuje i udostępnia  materiały źródłowe otrzymane w darze oraz własne materiały audiowizualne (nagrania organizowanych przez IMiT spotkań z teoretykami i praktykami tańca).

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia