ENG
A A A
 kwiecień 2021 
edukacja | 3

Kraków: Kurs improwizacji w tańcu z Alicją Miszczor-Jobdą

Kursy

Alicja Miszczor-Jobda zaprasza na 3-miesięczny kurs improwizacji w tańcu. Zajęcia będą odbywać się w czwartki (18.15-19.45) i trwać od 6 listopada do 5 lutego (12 spotkań). Kurs przeznaczony jest zarówno dla tancerzy profesjonalnych, aktorów, jak i dla osób bez doświadczenia. Zajęcia są skierowane do osób, które chcą brać udział w zajęciach regularnie, ponieważ wiele z podejmowanych na sali tematów ma charakter procesowy.

Studia podyplomowe „Menadżer Europejskich Szkół Tańca, Teatrów Tańca i Zespołów Baletowych”

Szkolnictwo wyższe

Od roku akademickiego 2013/2014 zostaną uruchomione pierwsze w Polsce studia podyplomowe „Menadżer Europejskich Szkół Tańca, Teatrów Tańca i Zespołów Baletowych”. Organizatorem kształcenia jest Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE w Łodzi. Studia realizowane są przy kierunku Taniec, Wydział Artystyczny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Program studiów został opracowany przez  dr. Alexandra Azarkevitcha &

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu: DABS – Dance and Body Studies

Szkolnictwo wyższe

Marta Andersz

Dziekanat: Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych

ul. Głogowska 26

60-734 Poznań

tel. (61) 886 28 28

fax (61) 886 28 29

e-mail: m.andersz@wsus.poznan.pl

 http://www.dabs.pl

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia