ENG
A A A
 sierpień 2021 
edukacja - Kursy | 1

Kraków: Alicja Miszczor – kurs improwizacji w tańcu

Kursy

Alicja Miszczor zaprasza na 3-miesięczny kurs improwizacji w tańcu. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki w godzinach 11.00-12.30 (miejsce: Biała Droga 4/6). 3 listopada będzie miał miejsce nabór do grupy - zajęcia są otwarte dla wszystkich (koszt: 5zł). Grupa zamknięta ruszy 10 listopada, kurs potrwa do 26 stycznia 2015 roku (12 spotkań). Cena: 300zł za 3 miesiące spotkań płatne z góry (10 listopada) lub 100zł (płatne w 3 ratach) w pierwszy czwartek każdego miesiąca.

Kraków: Kurs improwizacji w tańcu z Alicją Miszczor-Jobdą

Kursy

Alicja Miszczor-Jobda zaprasza na 3-miesięczny kurs improwizacji w tańcu. Zajęcia będą odbywać się w czwartki (18.15-19.45) i trwać od 6 listopada do 5 lutego (12 spotkań). Kurs przeznaczony jest zarówno dla tancerzy profesjonalnych, aktorów, jak i dla osób bez doświadczenia. Zajęcia są skierowane do osób, które chcą brać udział w zajęciach regularnie, ponieważ wiele z podejmowanych na sali tematów ma charakter procesowy.

Kurs Choreografii Scenicznej

Kursy

Więcej informacji o kursie:

 www.kurschoreografii.pl,

www.hurtowniaruchu.pl

 

Kontakt:

Joanna Orłowska
tel.: 692 131 496
e-mail: studio@hurtowniaruchu.pl

 

 

« poprzednia123następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia