ENG
A A A
 lipiec 2021 

Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu

Szkoły policealne

ul. Podmiejska 25a

62-800 Kalisz

tel. 62 766 04 46

 

e-mail: ppskak@op.pl

http://www.ppskakkalisz.republika.pl

Dwuletnie studium pomaturalne, w którym prowadzona jest specjalizacja „taniec”. Program studium obejmuje zajęcia z tańca klasycznego, współczesnych form tanecznych oraz. rytmiki prowadzą. Pedagogami szkoły są: Bogna Boch-Czwordon (zajęcia z historii tańca i baletu), Piotr Skalski, a także Witold Jurewicz (zajęcia z anatomii, kompozycji i choreografii) i członkowie zespołu „Alter”: Anna Wytych-Wierzgacz (taniec współczesny), Jacek Owczarek (improwizacja kontaktowa i taniec współczesny), Radosław Stępniak (mody taneczne).

 

Oprócz zajęć praktycznych uczniowie zdobywają wiedzę ogólnokształcącą, uczestnicząc w wykładach  z historii teatru i tańca, scenografii, technik animacji, psychologii, wiedzy o kulturze i innych. Po trzecim semestrze praktyki w instytucjach kultury i w innych placówkach o zbliżonym profilu.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia