ENG
A A A
 czerwiec 2021 

Szkoła Baletowa Capitol

Szkolnictwo ogólnokształcące

Szkoła powstała w 1996 rok. Jej założycielami są Ałła i Giwi Abesadze, którzy pełnią w szkole również funkcję pedagogów. Uczniowie szkoły zakwalifikowali się do finału Dance World Cup 2011 w Paryżu, zdobyli też nagrody podczas ogólnopolskiego konkursu baletowego w Gdańsku.

 

Ałła Abesadze pochodzi z Gruzji, gdzie ukończyła szkołe baletową w Tibilisi, a następnie wstąpiła do zespołu Tbiliskiego Teatru Opery i Baletu im. Zahari Paliashvil. W roku 1984 otrzymała tytuł Zasłużonej Artystki Gruzji. W roku 1994 rozpoczęła współpracę z Teatrem Muzycznym Operetką Wrocławską (m.in. jako tancerka). Od roku 2004 jest pedagogiem baletu w Operze Wrocławskiej.  

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia