ENG
A A A
 maj 2021 

Studium Tańca Współczesnego MTT we Wrocławiu

Edukacja uzupełniająca

Studium Tańca Współczesnego MTT Teatr Muzyczny we Wrocławiu

ul. Piłsudskiego 72

51-319 Wrocław

 

e-mail: mttaniec@wp.pl

http://www.mttaniec.pl

 

Studia działa przy Teatrze Muzycznym Capitol od roku 1994. Jego założycielami i pedagogami są Anna Krych i Jacek Gębura, aktorzy i choreografowie Teatru Capitol oraz twórcy Teatru Tańca Arka. Studium prowadzi działalność edukacyjną na polu tańca współczesnego, teatru ruchu i tańca klasycznego. Regularne zajęcia taneczne odbywające się na dwóch poziomach zaawansowania   i mają charakter otwartych warsztatów.

 

 Adepci Studium zdobywają również doświadczenie sceniczne, biorąc udział w spektaklach Teatru Tańca Arka,  oraz w warsztatach i festiwalach na terenie całego kraju. Studium stwarza także możliwości rozwoju twórczego i własnych poszukiwań w obrębie tańca.

Podczas Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego w Koninie zespół Studium otrzymał wyróżnienie oraz II nagrodę (2004, 2005, 2006), został również zakwalifikowany w na festiwal PolemiQi w Warszawie (2005, 2006), a dzięki współpracy z Teatrem Tańca „Arka” w roku 2005 wziął udział w Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego w Bytomiu.

 

Oprócz działalności edukacyjnej, Studium zajmuje się również organizacją i animacja wydarzeń artystycznych, jak np. PreZenTacje teatrów tańca.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia