ENG
A A A
 maj 2021 

Europejska Akademia Pantomimy

Edukacja uzupełniająca

Stowarzyszenie Teatr Formy ul. Hallera 15

53-319 Wrocław

Joanna Zabuska - koordynator projektu European Mime Academy

tel. 531 464 282

 

http://www.ema.pantomima.pl

Europejska Akademia Pantomimy to coroczne warsztaty technik pantomimicznych oraz plastyki mimu (szkoła Tomaszewskiego), które prowadzi Józef Markocki wraz zaproszonymi gośćmi..Europejska Akademia Pantomimy odbywa się w Drzemlikowicach, k. Wrocławia.

Dawny aktor Wrocławskiego Teatru Pantomimy Henryka  przed dwunastu laty założył autorski Teatr Formy, bazujący pantomimie i ruchu.

 

W swoich warsztatach  Markocki wykorzystuje elementy klasycznej pantomimy, baletu, współczesnych technik pantomimicznych i elementarnych zadań aktorskich. Opiera się także na tańcu butō, technikach relaksacyjnych, body language i ćwiczeniach z zakresu świadomości ciała.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia