ENG
A A A
 maj 2021 

Studio Pantomimy

Edukacja uzupełniająca

Teatr Na Woli

ul.Kasprzaka 22,

01-211 Warszawa

tel. 793 019 736

 

e-mail: centrum@mimowie.pl

http://www.wcp.szablon.pl

Studio Pantomimy to jedna z form aktywności Warszawskiego Centrum Pantomimy w Teatrze Na Woli. W ramach Studio prowadzone są regularne zajęcia teatralne odbywające się cztery razy w tygodniu. Zajęcia opierają się na  współczesnej formie sztuki mimu i obejmują różne stopnie zaawansowania. Pedagogami Studia są Bartłomiej Ostapczuk i Katarzyna Śliwińska, tworzący Teatr Pantomimy Mimo.

 

Program Studia obejmuje:

  • Pantomimę  klasyczną

  • Elementy techniki E.Decroux

  • Komedię  / dramat ciała

  • Kompozycję

  •  Zadania  aktorskie

  •  Improwizację

  • Physical theatre z punktu widzenia 

    współczesnego teatru pantomimy

Najbardziej zaangażowani uczniowie Studia  zapraszani są do udziału w projektach realizowanych przez Warszawskie Centrum Pantomimy. Wybrane osoby mają również szansę znaleźć się w Teatrze Pantomimy działającym przy  Warszawskim Centrum Pantomimy w Teatrze Na Woli lub zostać zaproszone do uczestnictwa w międzynarodowych projektach teatralnych. 

 

Warszawskie Centrum Pantomimy, w ramach którego działa Studio, organizuje również warsztaty pantomimy prowadzone przez wybitnych nauczycieli z całego świata, oraz Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu, odbywający się corocznie w Teatrze na Woli.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia