ENG
A A A
 maj 2021 

Kurs Choreografii Scenicznej

Kursy

Więcej informacji o kursie:

 www.kurschoreografii.pl,

www.hurtowniaruchu.pl

 

Kontakt:

Joanna Orłowska
tel.: 692 131 496
e-mail: studio@hurtowniaruchu.pl

 

 

Kurs Choreografii Scenicznej organizowany w Krakowie od 2002 roku skierowany jest do  tancerzy, instruktorów grup tanecznych oraz wszystkich zainteresowanych procesem tworzenia spektakli tanecznych. Nacisk na zajęciach kładziony jest na naukę kompozycji tańca, reżyserii, technik wyrazu scenicznego. Stawiamy na praktyczne wykorzystanie tej wiedzy – podczas Kursu uczestnicy pod okiem prowadzących przygotowują własne spektakle taneczne, poznają tajniki kompozycji tańca, konsultują swoje pomysły i uczą się pracy na scenie. Co roku Kurs kończy się pokazem spektakli dyplomowych. Kurs trwa od października do lutego. Zjazdy odbywają się raz w miesiącu i trwają cały weekend.

 

Przyjęcie na Kurs odbywa się dwuetapowo: po rozpatrzeniu podania wybrane osoby zapraszane są na rozmowę kwalifikacyjną. Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w tańcu, motywacji do pracy

i pomysłowości.

 

Uczestnictwo w kursie daje nie tylko szansę na rozwój swojego warsztatu choreograficznego, ale także sprawdzenie swoich artystycznych możliwości. Zapewniamy profesjonalną, doświadczoną kadrę oraz wysoki poziom zajęć

 

Zajęcia w ramach kursu prowadzą m.in. Iwona Olszowska (w roku 2014/2015 opiekun artystyczny etiud), Małgorzata Haduch,, Karol Nowakowski, Kinga Gajda, Sebastian Molski, Dominik Strycharski, Magdalena Przybysz.

 

Więcej informacji o kursie:

 www.kurschoreografii.pl,

www.hurtowniaruchu.pl

 

Kontakt:

Joanna Orłowska
tel.: 692 131 496
e-mail: studio@hurtowniaruchu.pl

 

 

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia