ENG
A A A
 maj 2021 
Centrum Tańca Zawirowania

Centrum Tańca Zawirowania

Placówka edukacyjna

Centrum Tańca Zawirowania to miejsce, które łączy zarówno ludzi ze świata tańca, jak i amatorów. Bogata oferta warsztatów, treningów oraz zajęć regularnych pozwala sądzić, że każdy tutaj może znaleźć coś dla siebie. Prowadzimy zajęcia z tańca współczesnego, klasycznego, floorwork, body condition. Wśród osób, które współtworzą to miejsce należy wymienić m.in. Elwirę Piorun, Karolinę Kroczak, Tomasa Nepsinkskiego, Korinę Kordovą, Bartosza Figurskiego, Szymona Osińskiego. Oprócz stałych zajęć w naszym harmonogramie odnaleźć można warsztaty weekendowe, prowadzone przez tancerzy z różnych miast Polski oraz profi-treningi, które stanowią autorski cykl zajęć osoby prowadzącej i są adresowane do profesjonalnych tancerzy.

 

Więcej informacji oraz wszystkie aktualności znaleźć można na naszym facebooku:  http://www.facebook.com/zawirowania oraz stronie internetowej: http://www.zawirowania.pl

Centrum Tańca Zawirowania

00-681 Warszawa, ul. Wspólna 61 /domofon 101

tel.: tel. (+ 48) 22 401 13 55; 796 550 570;

email: ttzawirowania@gmail.com

www: www.zawirowania.pl

ludzie tańca

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia