ENG
A A A
 kwiecień 2021 

Pracownia METAfizyczna

Zespół

Pracownia METAfizyczna powstała we wrześniu 2010 roku, jako poszerzenie edukacyjnej działalności Krakowskiego Teatru Tańca. Jest to stała grupa osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem, które chcą rozwijać swój warsztat taneczny oraz aktorski. Praca w MECIE obejmuje doskonalenie techniki tańca współczesnego, a także wyrazu scenicznego, technik aktorskich oraz improwizacji i przygotowuje do świadomej pracy na scenie. Pracownia realizuje własne, niezależne produkcje sceniczne (między innymi Na styku – projekt interdyscyplinarny, czerwiec 2012; udział w spektaklu Takarazuka camp Krakowskiego Teatru Tańca – 2011/2012; udział wybranych tancerzy Pracowni w programie organizowanym przez Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie, w ramach Festiwalu Teatrów Tańca Scena Otwarta, 2011). Tancerze Pracowni wzięli także udział w przestrzennym projekcie ruchowym, zrealizowanym przez Krakowski Teatr Tańca, w ramach Krakowskich Spotkań BaletOFFowych, RUCH GALLERY. Opiekę artystyczną i edukacyjną nad Pracownią METAfizyczna objął Eryk Makohon.

 

W sezonie 2012/2013 Pracownia METAfizyczna obejmuje trzy grupy. Zajęcia prowadzą Paweł Łyskawa i Eryk Makohon. 

Pracownia METAfizyczna

31 - 913 Kraków, Al. Jana Pawła II 232

tel.: 791 790 300

email: krakowskiteatrtanca@o2.pl

www: www.krakowskiteatrtanca.pl/index.php?site=news,12

ludzie tańca

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia