ENG
A A A
 czerwiec 2021 
Fundacja Artystyczna PERFORM

Fundacja Artystyczna PERFORM

Fundacja

Fundacja Artystyczna PERFORM to organizacja skoncentrowana na promocji sztuki performatywnej. Fundacja powstała z potrzeby stworzenia nowej platformy, na której działać będą niezależni, kreatywni i innowacyjni, a także rozpoczynających swoja karierę artyści w różnych obszarach sztuki m.in. taniec, teatr, muzyka, visual, performance. Misją fundacji jest, aby współczesna sztuka performatywna prezentowała się na Polskich i  zagranicznych scenach profesjonalnie, zarówno pod względem artystycznym jak i organizacyjnym. Ważne jest także, aby realizować artystyczne projekty, które będą potrzebne społecznie oraz użyteczne dla rozwoju kultury i sztuki w Polsce i za granicą.

 

Od 2013 roku fundacja zaczyna rozszerzać swoją działalność, co wiąże się również z poszerzeniem składu osobowego. Platforma działań i spotkań artystycznych, którą jest fundacja PERFORM, rozwija się również w sensie organizacyjnym i promocyjnym. Jej członkiniom zależy, aby ludzie pracujący z fundacją utożsamiali się z misją i wizją fundacji, swoje działania opierali na pasji i osobistym zaangażowaniu w kontaktach z wieloma ciekawymi osobami z Polski i zza granicy, a także realizowali projekty potrzebne społecznie i użyteczne dla rozwoju kultury i sztuki w Warszawie.

 

Obecnie fundację tworzą: Paulina Święcańska (prezes fundacji, dyrektor artystyczny); Małgorzata Gajdemska (członkini fundacji, menagerka fundacji); Olga Lidia Kozłowska (specjalistka ds. PR); Przemek Todorowicz (grafik, webmaster).

 

Z Fundacją PERFORM współpracują: Iwona Olszowska, Leszek Bzdyl, Magdalena Radłowska, Małgorzata Antonina Pianowska, Małgorzata Gajdemska, Milan Kozánek, Olga Lidia Kozłowska, Ray Chung, Richard & Malaika Sarco-Thomas oraz Simone Malone.

Fundacja Artystyczna PERFORM

04-294 Warszawa, ul. Kwatery Głównej 46B/10

email: kontakt@perform.org.pl

www: www.perform.org.pl

ludzie tańca

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia