ENG
A A A
 maj 2021 

Zakład Kulturalny

Ośrodek kultury

Zakład Kulturalny to miejsce swobodnej pracy twórczej, otwarta scena dla artystów, jak również nowa przestrzeń edukacji artystycznej.

Główną ideą miejsca jest wspieranie niezależnych artystów, a tym samym wspieranie aktywności twórczej jednostki i jej kreatywności, dawanie narzędzi do samodzielnego rozwijania zdolności, samoświadomości, tworzenie warunków do indywidualnych poszukiwań oraz realizacji projektów.

 

Zakład powstał w 2019 roku w dawnym budynku hali przemysłowej, składa się z sali teatralnej wyposażonej w sprzęt sceniczny (oświetlenie, nagłośnienie, podłogę baletową, lustra), dwóch mniejszych pracowni: muzycznej i plastycznej oraz foyer (łącznie ok 500 m2). Prowadzi działalność związaną z realizacją spektakli, koncertów, warsztatów, wykładów, wystaw, jak również w zakresie edukacji z następujących dziedzin: tańca współczesnego, teatru, teatru tańca, rysunku, malarstwa, śpiewu, historii sztuki.

Zakład Kulturalny

Gdańsk, Aleja Rzeczpospolitej 8

tel.: +48 502 240 832

email: biuro.zakladkulturalny@gmail.com

www: zakladkulturalny.pl/danceschool/

ludzie tańca

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia