ENG
A A A
 maj 2021 

Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji ROZDROŻE

Festiwal

 

 

Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji „Rozdroże” (od 1994), programowane Janusza Marka, mają charakter interdyscyplinarny. Prezentują twórczość artystów działających na pograniczu różnych dziedzin sztuki – teatru, tańca  i sztuk wizualnych. Do udziału w festiwalu zapraszani są wybitni twórcy z zagranicy (co roku z innego kraju lub regionu) oraz artyści działający w Warszawie, co sprzyja konfrontacji i zderzeniu estetyk. Pomimo szerszej formuły festiwalu, goszczą na nim artyści wyznaczający historię światowego tańca, od Kazuo Ohno, Piny Bausch, Susanne Linke, Mathilde Monnier, Anny Teresy de Keersmaeker i Trishy Brown, po Emio Greco i Christiana Rizzo. Pokazy spektakli odbywają się w Centrum Sztuki Współczesnej – Zamku Ujazdowskim oraz na scenach teatrów dramatycznych (np. Teatr Studio, Teatr Wielki).

Międzynarodowe Spotkania Sztuki Akcji ROZDROŻE

00-467 Warszawa, Jazdów 2

tel.: 22 628 12 71-3

email: janmarek@csw.art.pl

www: www.csw.art.pl

ludzie tańca

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia