ENG
A A A
 maj 2021 

Międzynarodowy Festiwal Kontakt Improwizacji Warsaw Flow

Festiwal

 „Warsaw Flow” - Poland Contact Improvisation Festival koordynowany przez Paulinę Święcańską, Annę Wyganowską, Małgorzatę Pianowską i Małgorzatę Kołodę,  to najmłodsza spośród warszawskich imprez tanecznych. Odmienna jest także jej formuła, nastawiona przede wszystkim na czynne uczestnictwo warsztatowe, a nie bierny odbiór spektakli z pozycji widza.  Festiwal improwizacji kontaktowej konfrontuje ze sobą jej uznanych przedstawicieli z kraju i z zagranicy (Ray Chung, Milan Kozanek, Iwona Olszowska, Renata Piotrowska i inni), z początkującymi i zaawansowanymi tancerzami. Dzienny harmonogram kilkudniowego festiwalu obejmuje warsztaty o zróżnicowanym stopniu intensywności, jamy i wspólne improwizacje mistrzów. Podczas pierwszej edycji została pokazana końcowa improwizacja z udziałem uczestników i pedagogów, przechodząca w otwarty dla wszystkich jam. „Warsaw Flow” odbywał się w przestrzeni Centralnego Basenu Artystycznego.

Międzynarodowy Festiwal Kontakt Improwizacji Warsaw Flow

Warszawa

tel.: 603 597 558

email: paulina@polandcontactfestival.com; info@perform.org.pl

www: www.polandcontactfestival.com

ludzie tańca

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia