ENG
A A A
 maj 2021 

Fundacja „Centrum Tańca Współczesnego”

Fundacja

Fundacja „Centrum Tańca Współczesnego” (prezes: Jacek Tyski, członkowie: Karol Urbański, Zbigniew Czapski) za główny cel działania obrała doprowadzenie do powstania w stolicy Centrum Tańca Współczesnego – jako konkretnego miejsca i budynku, w którym można będzie realizować projekty taneczne i prowadzić artystyczne poszukiwania łączące w sobie różne środki wyrazu, tj. taniec współczesny, sztuki performatywne i audiowizualne oraz techniki multimedialne.  Zakłada również działalność edukacyjną i wydawniczą. W ramach swojej działalności fundacja łączy aspekt artystyczny i edukacyjny, realizując przedstawienia taneczne i projekty zakończone pokazami (m.in. Kolumbowie tańca – 2007), oraz cykliczne warsztaty tańca i zajęcia teoretyczne, m.in. Szkoła Tańca Współczesnego we współpracy z Bemowskim Centrum Kultury, warsztaty tańca współczesnego we współpracy ze Służewskim Domem Kultury.

Fundacja „Centrum Tańca Współczesnego”

Warszawa

email: ctw@ctw.art.pl

www: www.ctw.art.pl

ludzie tańca

 

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia