ENG
A A A
 kwiecień 2021 
Logo Artbale.

ARTBALE Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej i Sztuki

Stowarzyszenie

„Artbale” Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki (prezes: Ewa Głowacka) zostało powołane głównie dla realizacji festiwalu Lądeckie Lato Baletowe w Lądku Zdroju (od 1997; w listopadzie 2010 „Artbale” podjęło decyzję o rezygnacji z jego organizacji, która została przejęta przez instytucje miejskie). Członkami Stowarzyszenia są tancerze, choreografowie, muzycy, plastycy, pedagodzy i prawnicy, wspierający rozwój sztuki tańca i baletu. Do najważniejszych osiągnięć „Artbale” oprócz LLB należy organizacja corocznego Warszawskiego Wieczoru Choreograficznego (trzy edycje od 2008) oraz Europejskiej Ery Tańca.

ARTBALE Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej i Sztuki

02-502 Warszawa, ul. Łowicka 21

email: balet@balet.com.pl

www: www.artbale.pl

ludzie tańca

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia