ENG
A A A
 kwiecień 2021 
Strefa otwarta

Stowarzyszenie „Strefa otwarta”

Stowarzyszenie

Stowarzyszenie Strefa Otwarta stawia sobie za cel realizację działań sprzyjających wszechstronnemu rozwojowi kultury i sztuki. Należą do nich m.in.: inicjowanie i wspieranie pozainstytucjonalnych działań artystycznych; działania dydaktyczno-wychowawcze, organizacja imprez kulturalnych (festiwali, spektakli, koncertów, projekcji filmów, happeningów i innych); organizacja warsztatów, szkoleń, konferencji, treningów, seminariów, sesji naukowych, prelekcji, prezentacji, odczytów i innych; działania terapeutyczne (np. terapia poprzez sztukę); działalność wydawnicza, prowadzenie badań naukowych. Prezesem stowrzyszenia jest Aleksandra Dziurosz  - tancerka, choreografka i pedagog tańca, natomiast wiceprezesem Katarzyma Szymielewicz - prawniczka i aktywistka.

Stowarzyszenie „Strefa otwarta”

Warszawa

tel.: 607 655 319

email: s.strefaotwarta@gmail.com; info@dziurosz.pl

www: www.dziurosz.pl/pl/info-2

ludzie tańca

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia