ENG
A A A
 maj 2021 

Fundacja Ciało/Umysł

Fundacja

Fundacja Ciało/Umysł (prezese: Edyta Kozak, wiceprezes: Katarzyna Orzeszek-Koroblewska) jest organizacją zajmującą się szeroko pojętą sztuką tańca współczesnego. Stara się tworzyć profesjonalne warunki do jej zaistnienia, rozwoju i promocji, a także stymulować dialog między artystą a widzem, zapoznając publiczność z najnowszymi trendami tej sztuki.  Ma na celu integrację polskich (głównie niezależnych) i zagranicznych twórców tańca, zapewnienie miejsca na warsztaty, eksperymenty, debiuty i premiery. Oprócz organizacji międzynarodowego festiwalu, konferencji i warsztatów, zajmuje się promocją polskich twórców zagranicą. Wśród projektów fundacji można wymienić międzynarodową konferencję Exchange/Change o strukturalno-finansowych sposobach wspierania tańca w Europie, Warszawską Noc Tańca (2008, 2009), Go! Go! Dance! (2009, 2010), premierę solowego spektaklu Edyty Kozak oraz koprodukcję premier polskich twórców.

Fundacja Ciało/Umysł

03-083 Warszawa/biuro: 03-736 Warszawa, ul. Tapetowa 5/biuro: ul. Ząbkowska 27/31

tel.: 501 199 681

email: fundacja@cialoumysl.pl; e.kozak@cialoumysl.pl

www: www.cialoumysl.pl

ludzie tańca

bibliografia

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia