ENG
A A A
 maj 2021 

wolna strefa

Inne

Wolna strefa jest stowarzyszeniem kulturalnym zajmującym się promocją tańca. Jej najważniejszym projektem jest prowadzony od 2000 roku przez Sandrę Wilk Serwis Tańca (Moderndance.pl), dokumentujący bieżące wydarzenia taneczne w Polsce (artyści z kraju i z zagranicy). W 2003 roku wolna strefa wydała pięć papierowych numerów miesięcznika „Strefa Tańca”, drugiego w Polsce (obok „Tańca”) czasopisma poświęconego tańcowi artystycznemu, a pierwszego – tańcowi współczesnemu. Od 2007 roku wolna strefa prowadzi taneczny projekt digitalizacyjny. W 2010 roku powstał kolejny duży projekt w tej dziedzinie: Katalog Tańca (Dancecatalog.pl), mający na celu zgromadzić wiadomości o wszystkich zespołach tanecznych w Polsce. Obie witryny zostały scalone adresem Polishdance.pl.

wolna strefa

01-494 Warszawa, ul. Sołtana 12/3

email: wolnastrefa@poczta.onet.pl

www: polishdance.pl; moderndance.pl

ludzie tańca

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia