ENG
A A A
 maj 2021 

Centrum Inicjatyw Artystycznych

Ośrodek kultury

Na kulturalnej mapie Wrocławia pojawiło się kolejne miejsce spotkań – Centrum Inicjatyw Artystycznych. CIA powstało za sprawą członków Stowarzyszenia Niezależna Manufaktura Taneczna (prezes: Ewa Staroń)  i zaprzyjaźnionych artystów w celu umożliwienia prezentacji różnorodnych dziedzin, nurtów i kierunków działalności kulturalnej i sztuki.

 

Głównym celem Centrum jest działalności edukacyjna i aktywizacja środowisk lokalnych poprzez organizację zajęć i warsztatów oraz umożliwienie kontaktu z różnorodnymi formami działalności kulturalnej. Jego animatorzy chcą wspierać artystów oraz zapewnić stałe miejsce działania i prezentacji twórczości artystów profesjonalnych oraz amatorów, a więc zarówno ludzi o ugruntowanej pozycji artystyczne, jak i tych stojących na początku swojej drogi artystycznej.

 

Centrum powstało dzięki pracy członków Stowarzyszenia, zaprzyjaźnionych artystów i wolontariuszy. Współpracuje z pedagogami, absolwentami i studentami PWST we Wrocławiu, Akademii Muzycznej, Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

 

Dysponuje salą taneczną i teatralną oraz mniejszymi pracowniami umożliwiającymi prowadzenie zajęć i warsztatów oraz organizację spektakli, wystaw i koncertów.

Centrum Inicjatyw Artystycznych

53-603 Wrocław, ul. Tęczowa 79 /81

tel.: 0048 666 533 665

email: cia@cia.wroclaw.pl

www: www.cia.wroclaw.pl

ludzie tańca

 

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia