ENG
A A A
 maj 2021 
Kompania Primavera

Kompania Primavera

Inne

Kompania Primavera – teatr tańca założony w 2004 roku przez Dariusza Lewandowskiego, tancerza i choreografa. Grupa twirzy w w obszarze  teatru, muzyki i tańca wspłczesnego. Działania Kompanii obejmują realizację autorskich widowisk artystycznych, spektakli teatru tańca oraz etiud opartych na technikach tańca współczesnego, tworzonych głównie na potrzeby scen teatralnych oraz wybranych przestrzeni otwartych. Kompania Primavera jest stałym gościem licznych festiwali oraz konkursów choreograficznych w Polsce i na świecie. Swoje spektakle repertuarowe wystawia głównie w Teatrze Stara ProchOFFnia w Warszawie. W zależności od charakteru kolejnych projektów do współpracy z Kompanią zapraszani są wybrani tancerze, aktorzy, performerzy czy muzycy.

Kompania Primavera

00-259 Warszawa, Stara ProchOFFnia, SCEK, ul. Boleść 2

email: kompaniaprimavera@wp.pl

www: www.kompaniaprimavera.pl

ludzie tańca

 

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia