ENG
A A A
 kwiecień 2021 
DF

Stowarzyszenie Teatr Tańca DF

Stowarzyszenie

Powołane w 2011 roku Stowarzyszenie ma na celu rozwój i popularyzację sztuki tanecznej, a w szczególności tańca współczesnego i teatru tańca. Realizuje te cele poprzez wspieranie działań członków Teatru Tańca DF, który działając pod patronatem Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki realizuje liczne projekty artystyczne i  podejmuje różnorodne inicjatywy na rzecz rozwoju tańca w Polsce.

 

Istniejący od ponad dwudziestu lat krakowski Teatr Tańca DF to jeden z najstarszych teatrów tańca w Polsce. Jego założycielkami są Katarzyna Skawińska oraz Mariola Kleczkowska. Swoimi choreografiami oraz programem edukacyjnym, Teatr bardzo aktywnie promuje sztukę tańca w różnych kręgach odbiorców

Stowarzyszenie Teatr Tańca DF

31-910 Kraków, Os. Na Skarpie 28/27

email: kontakt@teatrtancadf.pl

www: www.teatrtancadf.pl

ludzie tańca

bibliografia

 

spektakle

 
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia