ENG
A A A
 maj 2021 
kalendarium - 10/2/2020 | 1

Warszawa: Aleksandra Bożek-Muszyńska „Im bardziej, tym niemniej, czyli improwizacja jako jedna z form spędzania wolnego czasu” – warsztaty

10 lutego 2020 | godz. 17:00 | Warszawa: Stół Powszechny w Teatrze Powszechnym, ul. Jana Zamoyskiego 20, sala warsztatowa

W cztery kolejne poniedziałki lutego Aleksandra Bożek-Muszyńska – tancerka, performerka i choreografka – zaprasza na cykl spotkań poświęconych improwizacji ruchowej i słownej (bo w końcu dźwięk też powstaje w wyniku ruchu).

 

Koszt udziału w cyklu (4 dwugodzinne warsztaty) wynosi 300 zł; możliwy jest też udział w pojedynczym spotkaniu – cena: 80 zł (choć w pierwszej kolejności organizatorzy zapraszają osoby, które wezmą udział w całym cyklu).

 

Zapisy do 30 stycznia (przyjmowane na adres: imbardziej@gmail.com)

Warszawa/Akademia W Gruncie Ruchu: „Takeover” – otwarty tydzień ruchu i tańca (warsztaty)

10 lutego 2020 - 15 lutego 2020 | godz. 18:00 | Warszawa: Akademia W Gruncie Ruchu, ul. Rydygiera 13, wejście między budynkami 15 a 13

Karolina Kraczkowska, Agnieszka Sikorska, Paulina Rewucka i Agata Wiedro zapraszają tancerzy, aktorów, performerów oraz wszystkich entuzjastów ruchu na tydzień warsztatów i autorskich zajęć. W programie m.in. zajęcia Deep Synchronization (Synchronizacja totalna), Stretching przez rozluźnienieWild Play (rozgrzewka w stylu Animal Flow i partnering inspirowany praktyką Play-Fight), a także trzydniowy warsztat improwizacji tanecznej Ciało Wie praktyka odpuszczania w ruchu.

 

Zapisy na warsztat: takeoverawgr@gmail.com 

Szczegółowe informacje na stronie: https://akademiawgr.pl

Warszawa/UMFC: „Interaktywnie 5.0” – Koncert Specjalności Choreografia i Teoria Tańca oraz gości

10 lutego 2020 | godz. 19:00 | Warszawa: Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, ul. Okólnik 2

W programie: „PRE-Motus...”, „Motus 50+” czyli reinterpretacja spektaklu „Motus Animi Continuus” oraz „POST-Motus...”.

 

Koncert dla widzów powyżej 16. roku życia.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia