ENG
A A A
 lipiec 2021 
kalendarium - 10/7/2021 | 1

Lądek-Zdrój: 23. Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej

3 lipca 2021 - 10 lipca 2021 | Lądek-Zdrój

Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej to największy na Dolnym Śląsku i jeden z największych w Polsce festiwali tańca. Składają się na niego: prezentacje polskich i europejskich teatrów tańca, niekonwencjonalne wydarzenia, niepowtarzalne spotkania z wybitnymi osobowościami, pokazy młodych tancerzy i choreografów, intrygujące wykłady, fascynujące opowieści i sześć pracowitych dni warsztatowych z 35 technik dla 50 grup wielbicieli tańca.

XVII Międzynarodowy Festiwal Tańca Zawirowania: Moritz Ostruschnjak „Tanzanweisungen (It won’t be like this forever)”

10 lipca 2021 | godz. 19:30 | Warszawa: Centrum Teatru i Tańca w Warszawie ul. Bruna 9

It won't be like this forever, czyli to nie będzie trwać wiecznie – taki napis widnieje na znaku, który choreograf Moritz Ostruschnjak niesie przez scenę, podczas gdy Daniel Conant wykonuje schuhplattlera przed widownią rozsadzoną zgodnie z nowymi wytycznymi dotyczącymi koronawirusa. Trzydziestominutowe solo Tanzanweisungen (Nauczanie tańca) pełne jest autorefleksyjnych oraz ironicznych odniesień, które przeciwstawiają się konkretnej definicji.

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia