ENG
A A A
 październik 2020 
kalendarium - 10/8/2020 | 1

Kraków/Teatr Łaźnia Nowa: „Terytoria intymne” – warsztaty choreograficzne z Renatą Piotrowską-Auffret

10 sierpnia 2020 - 14 sierpnia 2020 | Kraków: Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25; pokaz 14 sierpnia o godz. 17.00

W ramach wydarzenia Bulwar[t] Sztuki Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie zaprasza na praktyczno-teoretyczne warsztaty Terytoria intymne, które poprowadzi Renata Piotrowska-Auffret. Zaproszenie skierowane jest do osób w każdym wieku, które czują się kobietami. Warsztaty potrwają 5 dni, a ich efektem będzie grupowy pokaz (performans) i rozmowa z widownią.

 

Koszt udziału w całym cyklu: 50 zł

Liczba miejsc ograniczona. Osoby chętne proszone są o przesłanie nagrań wideo (do 5 min) z krótką autoprezentacją i informacją, dlaczego chcą wziąć udział w warsztacie. Dodatkowo można wykonać ruch/taniec albo podzielić się cytatem.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: bilety@laznianowa.pl (nabór trwa do 2 sierpnia).

Warszawa/Centrum Teatru i Tańca w Warszawie: United Limbs „WIN.DOWS_38”

10 sierpnia 2020 | godz. 20:00 | Warszawa: ul. Belwederska 20/22, patio przed budynkiem Uniwersus

Centrum Teatru i Tańca w Warszawie zaprasza na spektakl WIN.DOWS_38 kolektywu United Limbs. WIN.DOWS_38 to zestaw ulotnych wrażeń, obrazów i fantazji o przyszłości. Przyszłości być może bardzo dalekiej. Czy to już kompletnie dystopijna rzeczywistość, której nawet Orwell nie miałby odwagi sobie wyobrazić?

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia