ENG
A A A
 marzec 2021 
kalendarium - 11/7/2020 | 2

Kraków/Hurtownia Ruchu: Metodyka tańca klasycznego – warsztaty z Karoliną Kuligą

11 lipca 2020 - 12 lipca 2020 | godz. 11:00 | Kraków: Studio Tańca Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9, w godz. 11.00-13.00

W drugi weekend lipca krakowska Hurtownia Ruchu zaprasza na warsztaty metodyki tańca klasycznego z Karoliną Kuligą. Warsztaty adresowane są do nauczycieli i instruktorów tańca klasycznego, a także do tancerzy oraz wszystkich zainteresowanych pasjonatów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w zakresie tej techniki.

 

Podczas dwóch spotkań, które będą miały formę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, omówimy wybrane zagadnienia i pokażemy, jak rozwijają się one w zależności od klasy i stopnia zaawansowania. Przede wszystkim skupimy się na różnych rodzajach ćwiczeń: temps lié, jeté, pas de bourrée, pas de chat, pas de basque i renversé, bo z pozoru te hasła wydają się znane, ale tak naprawdę pod nimi kryje się cała gama elementów, które ewoluują, przyjmując bardzo różną postać podczas edukacji tanecznej.

Warszawa/Komuna/Warszawa: Sztuka Nowa „Black SQR” – reż. Dawid Żakowski

11 lipca 2020 | godz. 19:30 | Warszawa: SZKOŁA, ul. Emilii Plater 31

W spektaklu Black SQR w reżyserii Dawida Żakowskiego obraz „Czarny kwadrat na białym tle” Kazimierza Malewicza został potraktowany w sposób dosłowny, czyli jako przestrzeń, w którą wylewa się czerń, i w której wszystko zaczyna się od zera.

 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia