ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 13/12/2019 | 2

Łódź: Teatr Wielki w Łodzi „Dziadek do orzechów” – chor. Giorgio Madia

13 grudnia 2019 - 14 grudnia 2019 | godz. 18:00 | Teatr Wielki w Łodzi | Łódź

Teatr Wielki w Łodzi zaprasza na pokazy spektaklu Dziadek do orzechów w choreografii Giorgio Madii. Dziadek do orzechów to baśń przedstawiająca świat dziecięcych zabaw i marzeń. Wspaniała muzyka Piotra Czajkowskiego wprowadza widzów w fantastyczny krąg opowiadań E.T.A. Hoffmanna z ulubionymi bajkowymi bohaterami.

Łódź/Akademia Muzyczna: Wieczór Tańca „Kierunek → Choreografia”

13 grudnia 2019 | godz. 18:00 | Łódź: Akademia Muzyczna, Sala Koncertowa, ul. Żubardzka 2a

Akademia Muzyczna w Łodzi zaprasza na Wieczór Tańca Kierunek Choreografia. W ramach tego cyklu spotkań studenci specjalności choreografia i techniki tańca pokazują publiczności swoje prace i etiudy. Tym razem widzowie zobaczą pięć prac – nie tylko studentów, ale także absolwentów łódzkiej choreografii i technik tańca. Po pokazach, o godz. 19.15, odbędzie się również spotkanie z autorami i redaktorkami publikacji Kontakt Improwizacja w Polsce, które poprowadzi Sonia Nieśpiałowska-Owczarek. 

Więcej o spotkaniu

 

Wejściówki: 5 zł

Kielce: Kielecki Teatr Tańca „Alicja w Krainie Czarów”

13 grudnia 2019 | godz. 18:00 | Kielecki Teatr Tańca | Kielce

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na pokaz spektaklu Alicja w Krainie Czarów w choreografii Elżbiety Pańtak i Grzegorza Pańtaka. W przedstawieniu tradycyjna wersja historii Alicji spleciona zostanie z nowatorskimi pomysłami twórców. Widowisko łączy tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to m.in.: pojawienie się niezwykle malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.: Kota o kilku obliczach, śmiesznego Królika, barwnych Kwiatów, Motyli, czy też stepujących Stonóg. Niezwykłość przedstawienia podkreślona będzie również poprzez warstwę plastyczną obrazu – ponad dwieście, przygotowanych z rozmachem, oryginalnych kostiumów oraz bajkową scenografię. W przedstawieniu wystąpią tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz dzieci i młodzież z Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.

« poprzednia1234następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia