ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 14/12/2019 | 2

Warszawa: Natalia Oniśk i Paweł Wójtowicz „Responding not reacting” – warsztaty metody Feldenkraisa i Kontakt Improwizacji

14 grudnia 2019 - 15 grudnia 2019 | godz. 10:00 | Warszawa: ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21A, w godz. 10.00-17.00

Natalia Oniśk zaprasza na warsztaty metody Feldenkraisa i kontakt improwizacji, które poprowadzi wraz z Pawłem Wójtowiczem.
 

Dwoje prowadzących, jedno spotkanie. O tym, jak konstruować odpowiedź. O tym, jak wychodzić poza automatyczne, wyuczone reakcje. (…) Świadomość to być ze sobą i z partnerem w tym momencie. (…) Także nasze nie-działanie, powstrzymywanie schematów myślenia i odczuwania zanim zawładną umysłem i przesłonią rzeczywistość.

 

Cena: 280 zł przy wpłacie zaliczki 100 zł do 28 listopada, 330 zł przy wpłacie po tym terminie.
Zapisy: Natalia Oniśk to.punkt.kontaktu@gmail.com 

Warszawa/Muzeum POLIN: Adi Weinberg-Prejna „GaGa/people” – cykl zajęć w grudniu

14 grudnia 2019 | godz. 10:00 | Warszawa: Klubokawiarnia Muzeum POLIN, ul. Anielewicza 6

Grudniowe czwartki i soboty to już ostatnia okazja, by wziąć udział w zajęciach GaGa/people prowadzonych przez Adi Weinberg-Prejnę w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. GaGa to język ruchowy zdefiniowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie (Izrael). Język ruchowy GaGa narodził się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija. Spotkanie z Adi kończące dwuletni projekt w POLIN odbędzie się 14 grudnia (sobota), w godz. 11.00-14.00 (bezpłatne wejściówki do pobrania on-line oraz w kasach Muzeum od 9 grudnia). 

 

Bilety: 30 zł za zajęcia (za 2 godz. 19 grudnia – 45 zł), karnet na 5 godz. zajęć w grudniu: 120 zł do nabycia w kasie Muzeum oraz w on-line: https://bilety.polin.pl/

Wrocław/Wrocławski Teatr Pantomimy: „Akcja: EDUKACJA 3.0”: Warsztaty mistrzowskie z Sebem Majewskim

14 grudnia 2019 - 15 grudnia 2019 | godz. 10:00 | Wrocław: sala prób Wrocławskiego Teatru Pantomimy, al. Dębowa 16

Wrocławski Teatr Pantomimy zaprasza na warsztaty mistrzowskie z Sebem Majewskim. Przez dwa dni uczestnicy warsztatów będą rozczytywać biografię autora Popiołu i diamentu, Jerzego Andrzejewskiego, na ciało, ruch i język przekazu scenicznego. 

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenia przyjmuje Piotr Soroka: pio.soroka@gmail.com

INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia