ENG
A A A
 sierpień 2020 
kalendarium - 14/2/2020 | 1

Warszawa/Akademia W Gruncie Ruchu: „Takeover” – otwarty tydzień ruchu i tańca (warsztaty)

10 lutego 2020 - 15 lutego 2020 | godz. 18:00 | Warszawa: Akademia W Gruncie Ruchu, ul. Rydygiera 13, wejście między budynkami 15 a 13

Karolina Kraczkowska, Agnieszka Sikorska, Paulina Rewucka i Agata Wiedro zapraszają tancerzy, aktorów, performerów oraz wszystkich entuzjastów ruchu na tydzień warsztatów i autorskich zajęć. W programie m.in. zajęcia Deep Synchronization (Synchronizacja totalna), Stretching przez rozluźnienieWild Play (rozgrzewka w stylu Animal Flow i partnering inspirowany praktyką Play-Fight), a także trzydniowy warsztat improwizacji tanecznej Ciało Wie praktyka odpuszczania w ruchu.

 

Zapisy na warsztat: takeoverawgr@gmail.com 

Szczegółowe informacje na stronie: https://akademiawgr.pl

Bytom: Teatr ROZBARK: „Rozkosz” – chor. Jakub Lewandowski

14 lutego 2020 | godz. 19:00 | Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK | Bytom

Teatr ROZBARK zaprasza na pokaz spektaklu Rozkosz w choreografii Jakuba Lewandowskiego. Spektakl został zakwalifikowany do selekcji finalnej w konkursie na prezentację w ramach Polskiej Platformy Tańca 2019. Spektakl dla widzów w wieku powyżej 15 lat. W spektaklu pojawia się nagość.

 

O spektaklu:

Najeść się, nażreć, „nażyć”, obkupić, żeby urwać z doczesności jak najwięcej. Więcej mocy, więcej cali, więcej paneli, więcej pikseli, więcej złota, więcej żarcia, więcej, więcej, więcej… Fałsz przeczy pięknu, a jednak dajemy się nabrać. Wraz z trwaniem spektaklu bohaterowie coraz bardziej będą obnażać swoją naturę, odsłaniać wypełniającą ich od wewnątrz brzydotę.

Lublin: Lubelski Teatr Tańca „If/Then”

14 lutego 2020 | godz. 19:00 | Lublin: Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12

Spektakl oparty jest na założeniu, że wszystkie istniejące rzeczy i zjawiska pozostają ze sobą we wzajemnej relacji. Dzięki temu zachowują stan uważności, będąc w gotowości do działania względem powstających zależności. Tancerze występujący w If/Then wiedzą, co nastąpi w spektaklu, jednak poszczególne elementy tej układanki pozostają dla nich do odkrycia w trakcie jego trwania. 

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia