ENG
A A A
 lipiec 2021 
kalendarium - 14/3/2020 | 1

Gdańsk: Dana Chmielewska „Choreo-lab. Narzędzia choreograficzne i improwizacja” – warsztaty

14 marca 2020 | godz. 10:00 | Gdańsk: Zakład Kulturalny, Al. Rzeczypospolitej 8

Choreografia rozumiana tu jest jako sposób zarządzania zasobami – swojego ciała, ruchu i tego, co jest wokół. Improwizacja to umiejętność działania tu i teraz.

 

Wszystkich, którzy interesują się choreografią i improwizacją w ruchu Dana Chmielewska zaprasza na trzygodzinny warsztat. Jak zapowiada artystka, warsztat będzie radykalnie inkluzywny – zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży (w osobnych grupach), dla profesjonalistów (ruchowców, aktorów, performerów) i osób, które po prostu mają ochotę się poruszać.

 

Koszt: do 6 marca early bird 70 zł, po tym terminie 90 zł

Zapisy: biuro.zakladkulturalny@gmail.com

Kraków: Małgorzata Haduch „Flying Low & Passing Through Full Day #2” – warsztaty

14 marca 2020 | godz. 15:00 | Kraków: Studio Hurtownia Ruchu, ul. Kącik 9

Małgorzata Haduch zaprasza na warsztaty z unikalnej techniki tańca i metody kompozycji Flying Low & Passing Through. Artystka jako pierwsza zaczęła wprowadzać je do Polski, bazując na doświadczeniu swojej wieloletniej współpracy z ich twórcą, Davidem Zambrano. Warsztat Full Day # 2 odbędzie się pod hasłem powrót do źródła i podzielony będzie na lekcję techniki Flying Low oraz grupową kompozycję Passing Through.

  

Koszt: 220 zł
Rejestracja i zapisy: freethedance@gmail.com (gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł do 2 marca)

Gdańsk/Opera Bałtycka: Felix Mendelssohn-Bartoldy „Sen nocy letniej” – chor. Gray Veredon

14 marca 2020 | godz. 18:00 | Opera Bałtycka | Gdańsk

Sen nocy letniej to opowieść pełna wyrafinowanego uroku i intensywnych namiętności. Balet w oprawie muzycznej Felixa Mendelssohna przeniesie widzów w odrealnioną krainę baśni, w której na pierwszy plan wysuwa się zakazany romans. Realizacja Opery Bałtyckiej inspirowana będzie łódzką wersją baletu z 1985 roku. Dzieło Szekspira, będące punktem wyjścia inscenizacji, skupia się wokół dramatu kochanków – Hermii i Lizandra – którzy szukając w ateńskim lesie ucieczki przed nieprzychylnym ich miłości ojcem dziewczyny, mieszają się w codzienność leśnych duchów z Pukiem na czele.

« poprzednia12następna »
INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU
Przed przystąpieniem do użytkowania Serwisu www.taniecpolska.pl operator Serwisu poleca zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu.
Operator Serwisu poleca w szczególności zapoznanie się z postanowieniami Polityki Prywatności Serwisu w zakresie: Zapoznanie się z Polityką Prywatności Serwisu pozwoli wszystkim Użytkownikom na korzystanie z Serwisu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz własną wolą wyrażoną w odpowiednich zgodach.
Operator Serwisu jest gotów odpowiedzieć na ewentualne pytania w sprawie wykonywania Polityki Prywatności Serwisu.
Nie pokazuj więcej tego powiadomienia